کسب درآمد کسب درآمد .

کسب درآمد

راههای کسب درآمد از خرید و فروش آنلاین

راههای کسب درآمد از خرید و فروش آنلاین

هنگامی که شما مزایای خرید و فروش آنلاین را با کسب و کارهای خرده فروشی سنتی مقایسه کنید و با در نظر گرفتن امکاناتی که اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد ، به سرعت متوجه می شود که چرا امروزه خرید و فروش آنلاین درصد زیادی از این بازار را در جهان به خود اختصاص داده  و همچنین مشاهده خواهید کرد که در کشورهای مختلفی از جهان ، بسیاری از افراد خرید و فروش اینترنتی را برای کسب درآمد بیشتر یا به عنوان شغل دوم انتخاب نموده اند.

در عصر دیجیتال به طور فزاینده ای  کانال های بسیاری برای خرید و فروش آنلاین در سراسر جهان موجود می باشد و امروزه درصد بالای از افراد از اینترنت برای کسب در آمد بیشتر از طریق فروشگاهای اینترنتی برای خرید و فروش اجناس و محصولات استفاده می نمایند. فروش آنلاین محصول به شما امکان می دهد به مخاطبین گسترده تر و  مشتریان جدید دسترسی داشته باشید. نه تنها اینترنت باعث شده است که فروش محصولات در بازار جهانی با استفاده از  فروشگاه های اینترنتی ، وب سایت های تجارت الکترونیک و پست الکترونیکی آسان تر شود، بلکه تعداد محصولات بیشری در تنوع  بسیار بالایی را در اختیار خریداران قرار می دهد و در ضمن می تواند به قیمت مناسب تری از طریق خرید مستقیم  اجناس مورد نیاز خود را تهیه نمایید  و در ضمن با فروش مجدد آن کسب در آمد و سود کنید. 

شکی در مورد آن وجود ندارد که اجناسی زیادی وجود دارند، که مورد استفاده قرار نمی گیرند و در گوشه کمد و یا انباری در حال فرسوده شدن می باشن. چرا اجناسی  قدیمی و یا اجناسی  که دیگر به آنها نیازی نداریم را جمع آوری کنیم در صورتی که برخی از آن ها را می توانیم به  پول تبدیل کنیم ، حتی با این کار به محیط زیست هم کمک می کنیم و همچنین اجناسی را که نیاز نداریم را در اختیار کاربران دیگر و اشخاصی که خواستار آن می باشند قرار می دهیم. 

 اگر قصد دارید اجناس خود را به بهترین قیمت و بالاترین پیشنهاد به فروش برسانید، فروش اجناس از طریق مزایده بهترین روش می باشد .

در این جا می خواهیم  یک بررسی کلی در جهت  روش بهتر و پویاتری برای فروش محصولات و اجناس در سایت تک دیل (Takdeal) بپردازیم. 

 

۱ . اگر شما قصد دارید اجناس خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش می باشد. یک قاعده خوب برای تشخیص اجناسی که دیگر به آن نیاز ندارید ، می تواند بر این اساس باشد. از اجناسی که در طی دو سال یا بیش از آن مورد استفاده قرار نگرفتن ، فهرستی فراهم نمایید.  سپس می توانید به بررسی و ارزیابی دارایی های غیر قابل استفاده خود بپردازید و حتی با فروش آنها سرمایه نقدی برای کسب و کار خود ایجاد نماید.

 

۳ . بازاریابی محتوا و عکس یکی دیگر از روش های جذب مشتری است، شما می توانید با عکس با کیفیت بالا و همچنین با ارائه جزئیات کاملی از اجناس که برای فروش عرضه می نمایید، که باعث جلب اعتماد و همچنین توجه تعداد بیشتری از خریدارن (کاربران) به دست آوردید.

 

۴ . در سایت تک دیل سقف قیمتی برای  فروش محصول و اجناس شما وجود ندارد. اما توجه کنید، از همان ابتدا قیمت گذاری شما برای شروع مزایده  در جذب مشتری و بازاریابی بسیار مهم است .  در این روش مزایده اگر فروشندگان  برای شروع مزایده مبلغ کمتری را برای قیمت پایه (مبداء) قرار دهند موفق تر خواهند بود. زیرا مشتریان بیشتر خواستار محصول شما خواهند شد و پشنهادهای بالاتری را از مبلغ قبلی برای رقابت و خرید ارائه خواهند داد ، حتی ممکن است پیشنهاد نهایی از قیمت مد نظر شما هم بیشتر باشد . هنگامی که می خواهید قیمت شروع را برای اجناس خود در نظر بگیرد، خود را جای خریدار و مشتری قرار دهید. قیمت اولیه بهتر است  به صورتی باشد ، که باعث جلب مشتری برای  فروش شود. در بعضی موارد متاسفانه فروشندگان رقم بسیار بالایی را برای فروش اجناس خود ارائه می دهند ، که حتی رقمی بالاتری از ارزش واقعی آن می باشد. 

 

۵ . فروشندگان اگر در پایان مزایده  به مبلغ مورد نظر خود رسیده بودید می توانید اجناس خود را به فروش رسانید و اگر به مبلغ مد نظر خود نرسیدند،  می توانید در پایان زمان مزایده خود را  برای پیشنهاد بالاتر و بهتر تمدید نماید.

منبع : راههای کسب درآمد از خرید و فروش آنلاین


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۰:۴۹ توسط:farid موضوع: نظرات (0)