کسب درآمد کسب درآمد .

کسب درآمد

آشنا با فروشگاه اینترنتی تک دیل

تک دیل (Tak dealیا Takdeal) اولین بازار اینترنتی (marketplace) بومی سازی شده ایرانی در جهت  خرید و فروش بی واسطه می باشد که  در سال ۲۰۱۷ میلادی  راه اندازی شد. 
تک دیل یک بازار آنلاین است، که کاربران می توانند در آن به خرید و فروش به صورت مزایده (حراجی) و مزایده پلاس (فروش فوری) در سرار نقاط ایران بپردازند و برای  کاربران این فرصت را فراهم کرده که در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.
تک دیل یک بازار آنلاین خاص در نوع خود می باشد، که افراد می توانند در آن اجناس خود چه نو یا دست دوم ، که دربر گیرندی طیف وسیعی از اجناس کوچک تا بزرگ ( که شامل خودرو و املاک نیز می باشد) می شود ، را خرید و فروش نمایند. 
این سایت خود به طور مستقیم در جریان این معاملات چیزی را عرضه و یا خریداری نمی کند، بلکه برای بسیاری از فروشندگان این فضا را فراهم می کند، که طی مدت زمانی مشخص کالای خود را به مزایده بگذارند. 
 
تفاوت بازار آنلاین تک دیل با فروشگاههای اینترنتی (آنلاین) چیست: 
 
فروشگاه اینترنتی عمدتاً اجناس و محصولاتی خود را که در سایت برای فروش عرضه می نماید و در فروشگاه اینترنتی خریداران خود نمی توانند جنسی را برای فروش بگذارند و فقط معمولاً خود فروشگاه آنلاین به صورت عمده فروشی اجناس را خریداری می نمایند تا به صورت خورده فروشی از طریق سایت خود به فروش برسانند، اما بازار های آنلاین از جمله تک دیل  خود محصول و اجناسی را برای فروش ارائه نمی دهند، بلکه مکانی را در جهت خرید و فروش بی واسطه فراهم می نمایند، به این روش که فروشندگان اجناس خود را برای خرید در سایت می گذارند که می توانید به روش های مختلف از جمله مزایده (حراجی) یا فروش عادی باشد و خریداران اجناس را از خود فروشنده خریداری می نمایند، بعداز تایید طرفین  معامله انجام می گیرد که طبق آن مبلغ فروش به فروشنده پرداخت و کالای توسط فروشنده به خریدار تحویل داده می شود. 
بازار آنلاین تک دیل نوعی روش برای ساده سازی روند خرید و فروش اجناس ، محصولات و املاک می باشد و تک دیل با روشی بسیار ساده یک بازار آنلاین ایرانی را در اختیار فروشندگان وخریداران قرار داده است.
 
روش مزایده در تک دیل چگونه است :
 
اگر قصد دارید اجناس و املاک خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش می باشد که در جهان بسیار محبوبیت دارد و همچنین روشی بسیار جالب جهت جذب مشتری و بازاریابی می باشد، که ایجاد انگیزه برای رقابت جهت خرید می نمایید. در ضمن مزایده بهترین روش جهت خرید و فروش بی واسطه (مستقیم) در جهان شناخته شده است. 
تک دیل به فروشندگان این امکان را می دهد، که به مخاطبین بیشتر و مشتریان جدید دسترسی پیدا نمایند. در تک دیل خود فروشندگان شرایط مزایده را از جمله روش ارسال، طریق پرداخت وجه و ضمانت را مشخص می نمایند.
خریداران می تواند در تک دیل به مبلغ مناسب تری از طریق خرید مستقیم (بی واسطه) اجناس مورد نیاز خود را خریدار نمایید و همچنین شرکت در مزایده های تک دیل خود هیجان انگیز می باشد. 
ثبت نام ، شرکت در مزایده های تک دیل و ارائه پیشنهاد جهت خرید به صورت رایگان می باشد و فقط در پایان مزایده در صورت برنده شدن باید مبلغ مزایده را جهت خرید پرداخت نمایید.
روش برگذاری مزایده ها در تک دیل به این صورت می باشد، که مزایده ها در مدت زمان معینی که به بوسیله فروشنده مشخص شده است برگزار می شوند و فروشنده با قیمت پایین (حداقل مبلغ) شروع به برگذاری میکند. خریدارن باید برای شرکت در مزایده مبلغ بالاتری از مبلغ کنونی پیشنهاد دهند، مزایده ها با قیمت صعودی شروع می شوند و داوطلبان با یکدیگر برای خرید رقابت می کنند و هر پیشنهاد بعدی باید بالاتر از قبل باشد، که در پایان مدت زمان مزایده اجناس یا املاک به بالاترین پیشنهاد فروخته میشود.
 
مزایده پلاس در سایت تک دیل چیست :
 
مزایده پلاس در بازار آنلاین تک دیل روش دیگری از مزایده می باشد، که در این نوع مزایده به همراه مزایده عادی امکان فروش فوری فراهم گردیده. که در این روش مزایده فروشنده می تواند قیمت فروش مدنظر خود را اعلام نماید و خریدار خارج از مزایده و زودتر از زمان پایان مزایده با کلیک بر دکمه فوری به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهد. با ایجاد مزایده پلاس سعی بر تسریع بخشیدن در خرید و فروش شما را داریم.
 
گارانتی تک دیل چیست :
جهت اطمینان طرفین در مامعله راه های مختلفی وجود دارد، بازار اینترنتی تک دیل در این جهت گارانتی تک دیل را برای خرید و فروش به صورت گزینه آنلاین قرار داده است.
 
فروشندگان با آنلاین نمودن گزینه دریافت وجه از گارانتی تک دیل برخوردار می شوید، تک دیل گارانتی به این صورت می باشد که بعد از زمان مزایده یا خرید فوری (مزایده پلاس) در صورت تایید طرفین برای انجام معامله ، برنده (خریدار ) جهت خرید مبلغ خرید کالا را آنلاین پرداخت می نماید، که به صورت تا تحویل امانت نزد تک دیل می ماند، که بعد از تأیید خریدار مبلغ بلافاصله به حساب فروشنده واریز می شود و اگر مشکلی پیش بیاید چت سه نفر تک دیل بین خریدار ، مشتری و تک دیل برای بررسی و حل سریع مشکل در سایت تک ایجاد شده و طرفین می توانند مدارک خود را ارائه دهند.
 
چگونه فروشگاه خود را در تک دیل راه اندازی کنید:
در سایت تک دیل کاربران می توانند پروفایل شخصی خود را داشته باشند و با عمومی کردن پروفایل شخصی خود فروشگاه آنلاین خود را در تک دیل راه اندازی نمایند. پروفایل شخصی در  تک دیل بازاریابی بهتری را برای فروشندگان و خرید آسان تر  برای خریدار و همچنین ارتباط بین کاربران تک دیل را فراهم می نماید.
_پروفایل شخصی در تک دیل مانند فروشگاه شخصی برای هر فرد عمل می کند. 
_با عمومی کردن پروفایل شخصی خود می تواند، محصولات و اجناس مختلف خود را جهت فروش ارائه دهد.
_ خریداران با رجوع به پرفایل شما می توانند تمامی اجناس و محصولاتی که در تک دیل برای فروش عرضه می کنید را جهت خرید مشاهده نمایند.
_خریداران با دنبال کردن فروشندگان محبوب شان می توانند از  مزایده های جاری آنها همیشه جهت خرید آگاه شوند.
_شرکت در مزایده ها (بید) و  برگزاری مزایده در سایت تک به صورت رایگان می باشد.
 
مزایای و ویژگی های کلیدی تک دیل چیست:
 
 _تک دیل اولین سامانه خرید و فروش بومی سازی شده ایرانی می باشد. 
- سایت تک دیل، ارائه دهندی یکی از محبوب ترین روش های خرید و فروش اجناس در اینترنت می باشد.
- استفاده از تک دیل  روش خوبی برای کسب درآمد، از تمیز کردن گنجه های خود و خلاص شدن از اجناسی می باشد، که شما  دیگر به آنها نیازی ندارید.
- کارکردن با این سایت برای کاربران بسیار ساده می باشد و همچنین دارای سرعت  بالای است. 
- برای خرید یا فروش در این سایت ، باید ثبت نام کنید، اما این فرایند به صورت رایگان است.
- سایت تَک دیل برای شما این فرصت را ایجاد می کند ، که اجناس خود را به دو روش "مزایده" یا "مزایده پلاس" فروش بگزارید .
- همچنین اجناس مورد نیاز خود را با شرکت در مزایده های این سایت خریداری کنید.
- شما می توانید به بهترین قیمت و بدون واسطه اجناس خود را به فروش برسانید.
- برای شروع مزاید  و بازاریابی بهتر است قیمت پایه را  کمتر در نظر بگیرند، که سبب جذب خریداران بیشتری برای رقابت در مزایده کالا ایجاد می نماید.
- فروشندگان می توانند تصاویر و مشخصات کالا را با کیفیت بالا  جهت بازاریابی و فروش ارائه نمایند. 
- همچنین در صورتی که مزایده گزار به قیمت مورد نظر خود نرسیده باشد می تواند مزایده را تمدید نمایید. 
- مزاید پلاس نوعی مزاید به صورت مزاید به همراه فروش فوری است ، که جهت  سرعت بخشیدن به فرآیند خرید و فروش می باشد. 
- خریدارن به به صورت آنلاین می توانند در مزایده های تک دیل شرکت نمایند و با اتمام زمان مزایده اجناس مورد نظر خود را خریداری نمایند.
- هم اکنون خدمات  سایت تک دیل به صورت رایگان ارائه می شود و این سایت وجه را از خریداران و فروشندگان دریافت نمی نمایید

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۳:۱۰ توسط:farid موضوع: نظرات (0)

راههای کسب درآمد از خرید و فروش آنلاین

راههای کسب درآمد از خرید و فروش آنلاین

هنگامی که شما مزایای خرید و فروش آنلاین را با کسب و کارهای خرده فروشی سنتی مقایسه کنید و با در نظر گرفتن امکاناتی که اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد ، به سرعت متوجه می شود که چرا امروزه خرید و فروش آنلاین درصد زیادی از این بازار را در جهان به خود اختصاص داده  و همچنین مشاهده خواهید کرد که در کشورهای مختلفی از جهان ، بسیاری از افراد خرید و فروش اینترنتی را برای کسب درآمد بیشتر یا به عنوان شغل دوم انتخاب نموده اند.

در عصر دیجیتال به طور فزاینده ای  کانال های بسیاری برای خرید و فروش آنلاین در سراسر جهان موجود می باشد و امروزه درصد بالای از افراد از اینترنت برای کسب در آمد بیشتر از طریق فروشگاهای اینترنتی برای خرید و فروش اجناس و محصولات استفاده می نمایند. فروش آنلاین محصول به شما امکان می دهد به مخاطبین گسترده تر و  مشتریان جدید دسترسی داشته باشید. نه تنها اینترنت باعث شده است که فروش محصولات در بازار جهانی با استفاده از  فروشگاه های اینترنتی ، وب سایت های تجارت الکترونیک و پست الکترونیکی آسان تر شود، بلکه تعداد محصولات بیشری در تنوع  بسیار بالایی را در اختیار خریداران قرار می دهد و در ضمن می تواند به قیمت مناسب تری از طریق خرید مستقیم  اجناس مورد نیاز خود را تهیه نمایید  و در ضمن با فروش مجدد آن کسب در آمد و سود کنید. 

شکی در مورد آن وجود ندارد که اجناسی زیادی وجود دارند، که مورد استفاده قرار نمی گیرند و در گوشه کمد و یا انباری در حال فرسوده شدن می باشن. چرا اجناسی  قدیمی و یا اجناسی  که دیگر به آنها نیازی نداریم را جمع آوری کنیم در صورتی که برخی از آن ها را می توانیم به  پول تبدیل کنیم ، حتی با این کار به محیط زیست هم کمک می کنیم و همچنین اجناسی را که نیاز نداریم را در اختیار کاربران دیگر و اشخاصی که خواستار آن می باشند قرار می دهیم. 

 اگر قصد دارید اجناس خود را به بهترین قیمت و بالاترین پیشنهاد به فروش برسانید، فروش اجناس از طریق مزایده بهترین روش می باشد .

در این جا می خواهیم  یک بررسی کلی در جهت  روش بهتر و پویاتری برای فروش محصولات و اجناس در سایت تک دیل (Takdeal) بپردازیم. 

 

۱ . اگر شما قصد دارید اجناس خود را به بهترین قیمت و پیشنهاد به فروش برسانید، قطعاً مزایده بهترین روش می باشد. یک قاعده خوب برای تشخیص اجناسی که دیگر به آن نیاز ندارید ، می تواند بر این اساس باشد. از اجناسی که در طی دو سال یا بیش از آن مورد استفاده قرار نگرفتن ، فهرستی فراهم نمایید.  سپس می توانید به بررسی و ارزیابی دارایی های غیر قابل استفاده خود بپردازید و حتی با فروش آنها سرمایه نقدی برای کسب و کار خود ایجاد نماید.

 

۳ . بازاریابی محتوا و عکس یکی دیگر از روش های جذب مشتری است، شما می توانید با عکس با کیفیت بالا و همچنین با ارائه جزئیات کاملی از اجناس که برای فروش عرضه می نمایید، که باعث جلب اعتماد و همچنین توجه تعداد بیشتری از خریدارن (کاربران) به دست آوردید.

 

۴ . در سایت تک دیل سقف قیمتی برای  فروش محصول و اجناس شما وجود ندارد. اما توجه کنید، از همان ابتدا قیمت گذاری شما برای شروع مزایده  در جذب مشتری و بازاریابی بسیار مهم است .  در این روش مزایده اگر فروشندگان  برای شروع مزایده مبلغ کمتری را برای قیمت پایه (مبداء) قرار دهند موفق تر خواهند بود. زیرا مشتریان بیشتر خواستار محصول شما خواهند شد و پشنهادهای بالاتری را از مبلغ قبلی برای رقابت و خرید ارائه خواهند داد ، حتی ممکن است پیشنهاد نهایی از قیمت مد نظر شما هم بیشتر باشد . هنگامی که می خواهید قیمت شروع را برای اجناس خود در نظر بگیرد، خود را جای خریدار و مشتری قرار دهید. قیمت اولیه بهتر است  به صورتی باشد ، که باعث جلب مشتری برای  فروش شود. در بعضی موارد متاسفانه فروشندگان رقم بسیار بالایی را برای فروش اجناس خود ارائه می دهند ، که حتی رقمی بالاتری از ارزش واقعی آن می باشد. 

 

۵ . فروشندگان اگر در پایان مزایده  به مبلغ مورد نظر خود رسیده بودید می توانید اجناس خود را به فروش رسانید و اگر به مبلغ مد نظر خود نرسیدند،  می توانید در پایان زمان مزایده خود را  برای پیشنهاد بالاتر و بهتر تمدید نماید.

منبع : راههای کسب درآمد از خرید و فروش آنلاین


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۰:۴۹ توسط:farid موضوع: نظرات (0)